Koks akumuliatorius tinka Opel Vectra C?

Trečios kartos „Opel Vectra“, dar žinoma pavadinimu „Opel Vectra C“, buvo gaminama nuo 2002 iki 2008 metų su didele variklių įvairove. Automobilis pasižymi praktišku salonu ir prieinama kaina. Kaip ir kiekvienam automobiliui, geras akumuliatorius yra būtinas, kad automobilį užvestumėte kasdien, o elektros sistemos nekeltų problemų.

Kai ateina laikas keisti akumuliatorių, vairuotojai dažnai susiduria su dilema: o kokį pasirinkti? Apie tai trumpai ir papasakosime.

Svarbiausi yra matmenys

Jei akumuliatorius bus per silpnas, jį vis tiek galėsite įstatyti ir naudoti. Tačiau, su netinkamais matmenimis tikrai negalėsite susitvarkyti. Automobiliuose galima rasti įvairių dydžių akumuliatorių vietas, todėl per didelis akumuliatorius netilps, o per mažas neįsitvirtins.

„Opel Vectra C“ akumuliatoriaus dydis priklauso nuo variklio. Visų jų plotis yra 175 mm, o aukštis svyruoja tarp 175 mm ir 190 mm. Tuo tarpu, ilgis, priklausomai nuo variklio, gali būti tarp 242 mm ir 353 mm. Tikslius matmenis galite rasti savo automobilio vartotojo instrukcijoje.

Tinkamus akumuliatorius galite rasti internetu

„Autoera“ specialistai jau žino, koks akumuliatorius tinka „Opel Vectra C“. Jums tereikia apsilankyti čia ir pasirinkti savo automobilio markę, modelį ir modifikaciją kairėje. Tada visi siūlomi akumuliatoriai bus tinkantys jūsų automobiliui.