Apie įmonę

Skaičiuojame daugiau nei 20 metų patirtį automobilių atsarginių dalių pramonėje. Dirbame tiesiogiai su daugiau nei 60 užsienio gamintojų iš Vokietijos, Švedijos, Ispanijos, Italijos, Anglijos, Danijos, Turkijos, Kinijos, Lenkijos. Savo klientams siūlome daugiau nei 200 000 skirtingų automobilių dalių asortimentą savo sandėliuose Lietuvoje, kurį nuolat atnaujiname pagal Lietuvos automobilių parko poreikius. Prekiaujame tik kokybiškomis žinomų gamintojų detalėmis, visos turi ISO 9001 arba ISO 9002 sertifikatus.

 

Turime integruotą naujausią autodalių parinkimo katalogą į mūsų internetinę parduotuvę skirtą tiek B2B bei B2C klientams. Internetinės parduotuvės asortimentą sudaro daugiau nei milijonas atsarginių dalių iš užsienio sandėlių. Visas šias dalis pristatome kitą dieną į bet kurį padalinį arba sekančią ar tą pačią dieną pristatome tiesiai klientui.

 

Esame vieni iš automobilių dalių rinkos lyderių. Nuolat plečiame nuosavą prekybos tinklą Lietuvoje, turime 11 filialų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose prekes pristatome per valandą, o kituose miestuose – kartą ar du per dieną.

 

Bendradarbiaujame su autoservisu ir garažu, autodalių parduotuvėmis bei automobilių įgaliotais atstovais. Nuolatiniams klientams suteikiame mokėjimo atidėjimą ir taikome lanksčią kainodarą. Organizuojame mokymus ir seminarus savo darbuotojams ir klientams.

 

 

                                          11 FILIALŲ DIDŽIUOSIUOSE LIETUVOS MIESTUOSE

 ​​​​​​ 

 

MŪSŲ SANDĖLYS

 

    MŪSŲ STIPRYBĖS

 

                                                                                                                                             

                                                            MŪSŲ TIEKĖJAI