Padangos

Vasarinės padangos Žieminės padangos Universalios padangos

Geros kokybės padangos gali užtikrinti, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus įveikiamos be jokio vargo, tad siūlome plačiau pasidomėti galimybėmis, skaityti kitų žmonių paliktus komentarus apie konkrečius gamintojus, galiausiai, pasitarti su eshop.autoera.lt specialistais, kurie padės rasti tinkamiausias padangas Jūsų transporto priemonei.

eshop.autoera.lt džiugina labai plačiu padangų pasirinkimu tiems, kurie nori kasdien važiuoti saugiai. Teikiame ir vasarines padangas, galime pasiūlyti ir žiemines, taip pat – universalias tiems, kurie nori išvengti padangų keitimo. Padangos kainuos pigiau, jeigu palauksite akcijos, kurias siūlome reguliariai, tad pasinaudokite galimybėmis.

Kaip pasirinkti tinkamas padangas internetu?

Kokias rinktis vasarines padangas? Daugelis klaidingai galvoja, jog vasaros sezonui užtenka, kad padanga turėtų bent šiek tiek „mėsos“ t. y. protektoriaus gylis gali siekti vos 1 mm ar mažiau. Tačiau reikia nepamiršti, kad šiltajam sezonui didžiausia problema yra šlapias asfaltas. Jį sėkmingai „įveikti“ galima tik su padanga, turinčia bent minimalų protektoriaus gylį 1.6 mm. Minimalus gylis nereiškia, kad jis yra 100% patikimas. Geriausia rinktis bent 2 - 2.5 mm turinčias padangas, tuomet tokios padangos turės žymiai geresnį sukibimą su šlapia danga.

Kokias rinktis žiemines padangas? Žieminėms padangoms svarbiausias rodiklis - protektoriaus gylis. Minimalus žieminių padangų protektoriaus gylis – 4 mm. Pagrindinė šaltojo sezono padangos užduotis - susitvarkyti su dideliu kiekiu sniego, šlapiu sniegu, šlapiu purvu, todėl tik pakankamas protektoriaus gylis sugebės „įveikti“ sudėtingas žiemos sąlygas. Taip pat ne mažesnė užduotis - ledas. Kuo padanga turi daugiau „mėsos“, tuo geresnis sukibimas su ledu.

Kokias rinktis universalias padangas? Universalios padangos ne mažiau populiarus pasirinkimas tarp vairuotojų. Ypač geras pasirinkimas mažai automobilį eksploatuojantiems žmonėms. Jeigu per metus pravažiuojama tik 10 -15 tūkst. – universalios padangos puikus pasirinkimas. Tačiau žiemos metu, kai pasitaiko ypač sudėtingos eismo sąlygos, reikėtų labai rimtai įvertinti padangų būklę ir būtinumą eksploatuoti automobilį tokiu metu.

Apskritai renkantis padangas reikia įvertinti kelis svarbius aspektus.

 • Padangų sezoniškumas.
 • Kokio dydžio padangos Jums yra reikalingos?
 • Žinoma, reikalingas ir greičio indekso vertinimas.
 • Įvertinkite, ar jos reikalingos važiavimui geru keliu ar žvyrkeliu.
 • Reikia rinktis tik CE sertifikatą turinčias padangas.
 • Plačiau įvertinkite dyglius, kurie suteikia daugiau saugumo kelionių metu.
 • Taip pat vertinamas ir minkštumas bei kietumas, kuris lemia – kokiais keliais bus važinėjama.
 • Būtinai turi būti detaliau analizuojamas padangų protektoriaus raštas.
 • Padangos pagal auto – dar vienas svarbus kriterijus.
 • Taip pat detaliau vertinkite kainą.
 • Taip pat padangų pagaminimo datą.

Būtinai pirkite tik naujas padangas, kadangi tik tokiu atveju Jums jos tarnaus kur kas ilgiau ir tuo pačiu galėsite džiaugtis padangomis, kurios garantuos sklandžias keliones.

Padangų pasirinkimas eshop.autoera.lt

Ieškote naujų padangų savo automobiliui? Padangos internetu patrauklia kaina mūsų svetainėje eshop.autoera.lt. Prekiaujame tik pripažintų gamintojų padangomis, kurios Jums tarnaus ilgus metus, džiugina funkcionalumu ir leis nesukti galvos dėl kokybės, kadangi jau pirkdami pas mus – galite dėl to būti ramūs. Prekiaujame: ATTURO, BF GOODRICH, BLACKLION, BRIDGESTONE, COMFORSER, COMPASAL, DUNLOP ir kitų gamintojų, kurių vardai yra siejami su kokybe, kurios esate verti. Jeigu nežinote, kokios padangos internetu Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie nemokamai patars, padės pasirinkti tinkamiausias padangas Jūsų mašinai ir pasirūpins, kad kelionės būtų saugios. Susipažinti su mūsų produkcija ir ją įsigyti galite internete arba užsukę į vieną iš mūsų fizinių prekybos vietų: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje bei kituose šalies miestuose. Jūsų laukia ne tik patarimai, tačiau ir akcijos, kurios sumažins kainą, tačiau ne kokybę, kokios esate verti.

Asortimentą sudaro vasarinės padangos, žieminės padangos ir universalios padangos. Prekiaujame įvairių rūšių bei gamintojų padangomis ir visas jas galite užsisakyti internetu. Pristatysime į namus arba jas atsiimti nemokamai galėsite bet kuriame mūsų filiale.

Perkant mūsų internetiniame puslapyje, turite galimybę įsigyti padangas lizingu. Patogus būdas nenorintiems išleisti visos sumos iš karto, o norintiems mokėti dalimis.

Mitai apie padangas

Tinkamų padangų pasirinkimas gali atrodyti labai sudėtingas darbas, tad su specialistais – viskas kur kas greičiau ir paprasčiau. Svarbiausia – netikėti mitais, kurie kartais gali trukdyti pasirinkti tinkamiausias padangas. Aptarsime kelis, kurie patys gajausi.

 • Gana gajus mitas, kad minkštojo audinio padangos dėvisi kur kas greičiau, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Paprasčiausiai padangos turi būti pasirenkamos pagal kelius, kuriais važinėjate ir kietumas/minkštumas lemia tinkamumą.
 • Taip pat dažnai tenka girdėti, kad 5-eri metai yra padangų naudojimo trukmė. Ši riba yra niekuo nepagrįsta, kadangi padangos gali tarnauti ilgiau arba trumpiau priklausomai nuo to – kaip dažnai mašina bus naudojama.
 • Gana dažnai teigiama, kad brangiai kainuojančios padangos lemia tik gamintojo vardą. Tai nebėra tiesa, net ir visiškai nežinomas prekinis vardas gali būti brangus, kadangi padangoms pagaminti naudojamos geriausios kokybės medžiagos.
 • Taip pat dažnai teigiama, kad taupantys renkasi universalias padangas, kadangi tai yra pigesnis pasirinkimas. Tikrai nebūtinai, kadangi vasarinės, žieminės nėra naudojamos tik vienam sezonui, tad reikia tai įvertinti ir rinktis ne tik pagal kainą, tačiau ir poreikius važinėti ilgai.

Išbandykite padangų katalogą internete jau dabar! Naujos padangos gera kaina tik mūsų internetiniame puslapyje! Jei turite klausimų, susisiekite su mumis tel.: 865620204, ar el. paštu: eprekyba@autoera.lt.