Ratų remontas Šiauliuose

Tiek automobilio ratų, tiek padangų būklė bei kokybė turi didelę įtaką jūsų saugumui ir komfortui. Pavyzdžiui, originalūs ratlankiai įprastai yra gaminami iš ištempto lydinio, kuris yra lengvas ir ypač tvirtas. Tokie ratlankiai rečiau deformuojasi net ir stiprių smūgių metu. Tuo tarpu, pigios originalių ratlankių kopijos būna tiesiog išlietos iš aliuminio lydinio. Tokie ratlankiai sveria daugiau ir lengvai deformuojasi nuo smūgių ir vibracijų.

Gera žinia ta, kad ir sugadintus ratlankius galima sutvarkyti dėka modernių technologijų.

Ratų remontas Šiauliuose

Jeigu važiuojant netyčia pataikėte į „skaudžią“ duobę ir iškart pastebėjote, kad vairas pradėjo vibruoti – greičiausiai kažkuris ratas yra pažeistas. Plika akimi pažeidimo galite net ir nematyti, tačiau vos keleto milimetrų lenkimo pakanka, kad kelionės būtų pavojingos ir nepakenčiamos.

Reikalingas ratų remontas Šiauliuose? Kviečiame apsilankyti automobilių servise „Autoera“. Čia atliekame įvairiausius automobilių remonto darbus, tarp kurių yra ir ratų taisymas. Reikalui esant, galėsime pasiūlyti ir naujas padangas arba netgi ratlankius, todėl atvykę tikrai galėsite išsirinkti optimaliausią variantą.

Ar būtina remontuoti pažeistą ratlankį?

Viskas priklauso nuo pažeidimo. Jeigu turite omeny kosmetinį remontą, tai jis nepaveikia nei saugumo nei valdymo savybių. Tačiau, jeigu įtariate, kad ratlankis yra sulankstytas, ar tiesiog netinkamai subalansuotos padangos – problemą būtina išspręsti. Tokios problemos sukelia mikro vibracijas, kurios greičiau nudėvi padangas, sugadina važiuoklės elementus ir, svarbiausia, kenkia automobilio valdymui.

Jeigu vengiate ratlankių remonto siekdami sutaupyti, tai turėkite omeny, kad naujos padangos bei važiuoklės remontas gali suploninti jūsų piniginę gerokai stipriau.

Kokius ratų remonto darbus atliekame?

Automobilių servise „Autoera“ atliekame įvairiausius ratų remonto darbus: numontuosime, ištiesinsime, suvirinsime, užmontuosime ir subalansuosime jūsų ratus. Kiekvienas pažeidimas yra unikalus, todėl pirmiausiai mūsų ratų taisykla įvertina pažeidimo stiprumą ir pateikia optimaliausią sprendimą.

Ratų taisymo kainos

Konkrečios ratų taisymo kainos nurodyti nėra įmanoma, kadangi ji priklauso nuo pažeidimo stiprumo, ratlankių tipo, padangų matmenų. Maloniai kviečiame susisiekti su mumis autoera.lt portale nurodytais kontaktais ir mes atsakysime į jums kylančius klausimus. Vizitui galite užsiregistruoti ir internetu!