Apie mus

Sveiki, esame "UAB Autoera" komanda. Nuo 1993 metų iš užsienio gamintojų importuojame naujas automobilių dalis į Lietuvos rinką, tam, kad galėtume pasiūlyti savo esamiems bei būsimiems klientams geriausią kainą. Užsiimame mažmenine bei didmenine prekyba. Pas mus galite įsigyti naujas automobilių dalis, naujas padangas, ratlankius, aksesuarų, priedų, priežiūros priemonių savo automobiliui. Nesvarbu vairuojate vokišką, japonišką, amerikietišką ar Europoje gamintą automobilį - rūpinamės, kad rastumėte iš ko rinktis.

Dėl klientų patogumo nuolat plečiame pardavimų tinklą Lietuvoje, iš viso turime 11 automobilių prekių parduotuvių Vilniuje (3), Kaune (2), Klaipėdoje, Šiauliuose (2), Panevėžyje, Marijampolėje ir Alytuje. 

Šiauliuose taip pat turime autoservisą, automobilių plovyklą, autodalių parduotuvę. Patogu - viskas vienoje vietoje. 

Nuo 2016 metų startavo mūsų internetinė autodalių parduotuvė - todėl visą mūsų asortimentą galite matyti tiesiog iš namų ar bet kur kitur savo išmaniajame telefone - bei tuo pačiu nusipirkti internetu - Lietuvos teritorijoje pristatysime iki pat durų arba atsiimkite bet kuriame mūsų filiale.

Tiesiogiai dirbame su daugiau nei 60 užsienio gamintojų iš Vokietijos, Švedijos,  Ispanijos, Italijos, Anglijos, Danijos, Turkijos, Kinijos ir Lenkijos. Savo klientams siūlome didesnį nei 1 000 000 skirtingų automobilių detalių asortimentą, kurį nuolat atnaujiname taip, kad atitiktų Lietuvos automobilių parko poreikius. Prekiaujame tik kokybiškomis automobilių detalėmis, daugelis jų turi ISO 9001 ar ISO 9002 sertifikatus.

Subūrėme profesionalią, dinamišką ir nuolat tobulėjančią komandą. Šiuo metu mūsų gretose dirba daugiau nei 100 profesionalių darbuotojų, nuolat keliančių savo kvalifikaciją gamintojų rengiamuose seminaruose ir stažuotėse, tam, kad galėtų neabejodami padėti kiekvienam klientui bei rasti ir pasiūlyti geriausią jam sprendimą.

2015 metų „Gazelės“ apdovanojimuose UAB „AUTOERA“ buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.