Variklių remontas Šiauliuose | Registracija +370 41 59 8000

Variklis yra pati sudėtingiausia ir svarbiausia automobilio dalis, prie kurios daugelis vairuotojų patys lįsti nesiryžta. Benzininis variklis yra sukonstruotas iš daugiau nei 10 000 detalių, o apie 200 iš jų natūraliai dėvisi ir turi būti pakeičiamos. Moderniuose automobiliuose pakanka vieno netinkamai veikiančio jutiklio, vieno nutrūkusio laidelio, kad variklio nebeužvestumėte. Taigi, variklio remontas išties reikalauja specifinių žinių ir geležinės kantrybės.

Variklių remontas: Šiauliai

Jeigu jūsų automobilio variklis pastaruoju metu neveikia taip, kaip turėtų – mes jūsų laukiame Šiauliuose. Daugiametę patirtį sukaupę specialistai Šiauliuose veikiančiame autoservise „Autoera“ siūlo įvairių rūšių variklių remontą bei keitimą. Turime nuosavus, laiko patikrintus atsarginių dalių tiekėjus, todėl remonto darbus atliekame sklandžiai ir greitai.

Variklių remonto darbai kuriuos atliekame

Šiauliuose įsikūrusiame automobilių servise „Autoera“ galime atlikti įvairiausius variklių remonto darbus – nuo reguliarios priežiūros iki sudėtingų specifinių užduočių.

Visada esame pasiruošę atlikti reguliarios priežiūros darbus, kaip filtrų, alyvos keitimas. Vairuotojai dažnai atidėlioja oro bei salono filtrų keitimus, kas kenkia tiek variklio, tiek jų pačių sveikatai. Kviečiame apsilankyti ir pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės nustatyti optimalius keitimo intervalus.

Jeigu variklis nebėra toks guvus, kaip anksčiau – gali būti, kad susidūrėte su turbinos, kuro sistemos problemoms, o galbūt tiesiog atėjo laikas pakeisti tam tikrą daviklį. Bet kokiu atveju, nustatysime gedimą ir, poreikiui esant, galime patikrinti, suremontuoti arba pakeisti turbiną, degalų purkštukus, diagnozuoti ir pašalinti elektros sistemos gedimus.

Naudojame ir profesionalią kompiuterinę diagnostinę įrangą, todėl erzinančias „Check engine“ ir kitas skydelyje pasirodžiusias lemputes galite palikti mums.

Galų gale, jeigu gedimo šalinimas neįmanomas arba per brangus remontuoti – galime variklį pakeisti ir kitu! Tai yra sudėtinga ir nemažai laiko reikalaujanti užduotis, kurią, dėka modernios įrangos ir ilgametės patirties, atliksime operatyviai.

Kokių automobilių variklius remontuojame?

Mums nesvetimas tiek japoniškų „Toyota“ bei „Lexus“, tiek vokiškų „Opel“ ar „Audi“ variklių remontas. Kasdien susiduriame su įvairių markių automobiliais, todėl jūsų iššūkiai mūsų autoservise taip pat laukiami. Čia atliekamas tiek dyzelinių, tiek benzininių variklių tvarkymas bei juose esančių komponentų ir elektros variklių remontas.

Dyzelinių variklių remontas

Dėl geros ekonomijos dyzeliniai varikliai Lietuvoje yra populiariausi. Lyginant vienodų specifikacijų benzininius bei dyzelinius variklius, pastarieji gali būti net iki 50 proc. ekonomiškesni. Tačiau, už tai tenka papildomai mokėti remontuojant. Kadangi šių variklių degimo sistema kitokia, juose naudojamos itin aukšto slėgio kuro sistemos, sudėtingesnė taršos kontrolė, neapsieinama be turbinų. Visos šios sistemos bei komponentai genda reguliariai, o mes galime jomis pasirūpinti.

Benzininių variklių remontas

Šiuolaikiniai benzininiai varikliai nebėra tokie baziniai kaip anksčiau. Galima pastebėti, kad ir juose naudojamos aukštesnio slėgio kuro sistemos, viskas valdoma elektra, naudojamos EGR sistemos, o ir turbina tampa būtinybė dėl nuolat augančios paklausos galiai. Jeigu jūsų benzininis automobilis staiga pradėjo streikuoti, galimų problemų įvairovė yra milžiniška. Kviečiame apsilankyti „Autoera“ automobilių servise Šiauliuose – čia problemą nustatys ir išspręs kvalifikuoti specialistai, o jūs galėsite ir toliau saugiai važinėti savo automobiliu!

Variklio keitimas

Variklio keitimas yra daugiau negu atitinkamų varžtų ir veržlių sukinėjimas. Norint pakeisti modernaus automobilio variklį, į pagalbą reikia pasitelkti tiek mechaniko, tiek autoelektriko, o kartais ir suvirintojo žinias. Neatidėliokite šio reikšmingo darbo – variklio keitimą Šiauliuose galite patikėti mums!

Norėdami sužinoti, kokia yra jūsų automobilio patikros, variklio remonto, ar variklio keitimo kaina, kviečiame susisiekti su mumis. Galite užsiregistruoti patikrai arba remonto paslaugoms internetu, užpildžius formą čia. Užregistruoti arba pakonsultuoti jus galime ir telefonu +370 640 92760 arba +370 41 59 80 00.