Tepalo filtro keitimas Šiauliuose

Automobilio variklyje yra nemažai metalinių dalių, kurias nuo trinties apsaugo alyva. Kiekvienas vairuotojas žino, kad alyvą automobiliui reikia keisti reguliariai – tai užtikrina įvairių komponentų ilgaamžiškumą, tylesnį variklio darbą ir geresnes degalų sąnaudas. Tačiau, tepimo sistemoje yra viena labai svarbi detalė, kurios vairuotojai kartais nekeičia laiku – tai yra tepalo filtras.

Kaip manote, ar jūs tepalo filtrą keičiate laiku? Priešingu atveju, galite susidurti su labai nemaloniomis problemomis! Kviečiame susipažinti su tepalo filtro svarba ir keitimo patarimais.

Kada reikia keisti tepalo filtrą?

Geriausias būdas išsiaiškinti, kada reikia keisti tepalo filtrą, yra pažvelgus į jūsų automobilio vartotojo vadovą. Gamintojas yra nurodęs tikslią informaciją apie tepalo ir filtrų keitimą. Vis dėlto, jeigu prieigos prie šios informacijos neturite, filtrą reikėtų keisti kartu su alyva – kas 10-15 tūkst. kilometrų. Kai kurie vairuotojai teigia, kad filtrą keisti pakanka kas antrą alyvos keitimą, tačiau įvairios metalo drožlės ir nuosėdos kaupiasi nuolat, todėl tikrai būsite saugesni filtrą keisdami dažniau.

Jeigu tepalus ir filtrą keičiate patys, nepamirškite sutepti guminės filtro tarpinės. Idealiu atveju, galite įpilti švarios alyvos į filtrą, kad sistema būtų tinkamai užpildyta, bet tai nėra privaloma.

Kas gali nutikti filtro nekeičiant laiku?

Nepakeitus tepalo filtro laiku galite susidurti su gerokai didesnėmis problemomis nei nekeičiant oro ar kuro filtrų. Alyvos filtras surenka metalo drožles, nuosėdas ir nešvarumus, todėl ilgainiui jis užsikemša. Pro tokį filtrą alyva prateka sunkiau, todėl gali sumažėti tepalo slėgis ir pažeisti variklį. Apie sumažėjusį slėgį turėtų pranešti prietaisų skydelyje įsižiebusi raudona tepalo piltuvėlio lemputė – tokiu atveju automobilį reikia tučtuojau stabdyti ir užgesinti.

Tepalo filtro keitimas: Šiauliai

Tiek tepalo, tiek tepalo filtro keitimas nėra švarus darbas ir, negana to, lieka keli litrai senos alyvos. Jeigu reikia pagalbos Šiauliuose, tai mūsų autoservisas „Autoera“ gali pasiūlyti naujus tepalus, filtrus ir juos pakeisti Škoda Octavia, Toyota Avensis, Opel Zafira, Toyota Corolla Verso, Audi A6, Volkswagen Passat, BMW 5 serija bei kitų markių ir modelių automobiliams. Mus rasite adresu Tilžės g. 74b, Šiauliai.

Tepalo filtro keitimo kaina

Dažniausiai vien tepalo filtro keitimas nėra atliekamas – kartu keičiami ir tepalai. Bet kokiu atveju, tiksli tepalo filtro keitimo kaina priklauso nuo automobilio gamintojo, gamybos metų ir modifikacijos. Kviečiame registruotis vizitui internetu ir sužinoti tikslią paslaugų kainą.