Generatorių remontas Šiauliuose

Jau keletą dešimtmečių vidaus degimo variklius turinčiuose automobiliuose yra naudojami generatoriai. Jie kintamosios srovės pavidalu mechaninę energiją paverčia į elektros energiją. Šiuolaikiniai generatoriai automobiliuose buvo pradėti montuoti šeštajame dešimtmetyje, o jų pagrindinė struktūra vis dar nepakito iki šiol.

Seniau generatorius nebuvo toks kritiškai svarbus, kadangi elektros energijos reikėjo tik starteriui, apšvietimui, valytuvams. Anksčiau netgi automobiliuose naudojamų akumuliatorių įtampa siekė tik 6 voltus, nes to pilnai pakanka mažo variklio ir menkos elektros sistemos aprūpinimui.

Šiandien moderniuose automobiliuose elektros energija yra kritiškai svarbi. Apie iš standartinių „rėmų“ lipančią srovę automobiliuose įspėja borto kompiuteris, todėl net ir susidūrus su menkiausiais gedimais gali būti reikalingas generatoriaus remontas.

Generatorių remontas: Šiauliai

Jeigu važiuojant automobiliu jūsų prietaisų skydelyje užsižiebė įspėjamoji akumuliatoriaus lemputė, greičiausiai netrukus pastebėsite ir prigesusias šviesas bei sumažėjusią variklio galią. Taigi, nedelskite ir kuo greičiau nuvykite į artimiausią automobilių servisą.

Reikalingas generatorių remontas Šiauliuose? Tada jums padės automobilių servisas „Autoera“, įsikūręs adresu Tilžės g. 74b. Čia specialistai operatyviai nustatys, kokia yra generatoriaus problema ir pašalins gedimą.

Generatoriaus remonto darbai, kuriuos atliekame

Generatorius susideda iš kelių pagrindinių dalių ir visos jos gali turėti problemų: skriemulys, statorius, rotorius, korpusas, jungtys, kontaktiniai šepetėliai (angliukai), lygintuvas ir t.t.

Automobilių servise „Autoera“ atliekamas įvairių rūšių generatorių remontas. Atliekame kompiuterinę diagnostiką ir nustatome gedimo šaltinį. Jeigu tai yra generatorius, galimas generatoriaus restauravimas, keitimas bei generatoriaus remontas. Kartais problema slypi tiesiog oksidacijos pažeistoje jungtyje, tačiau kiti vairuotojai neapsieina be viso generatoriaus keitimo.

Generatoriaus gedimo požymiai

Nors tikslaus gedimo nustatymui reikia atlikti kompiuterinę diagnostiką, „mirštantis“ generatorius gali skleisti įvairius ženklus. Dažniausiai pasitaikantis yra prietaisų skydelyje įsižiebusi akumuliatoriaus lemputė. Ji aktyvuojama tada, kai variklio valdymo blokas gauna signalą apie netinkamą akumuliatoriaus įtampą. Tačiau, yra ir daugybė kitų signalų:

  • Per silpnos arba per ryškios šviesos – pastebėję, kad prietaisų skydelio apšvietimas arba automobilio žibintai šviečia neryškiai arba per stipriai, galite įtarti generatoriaus gedimą.
  • Langai darinėjasi lėtai – elektra valdomiems langams reikia nemažai srovės, todėl viena iš lėto jų veikimo priežasčių gali būti silpna įkrova.
  • Variklis sunkiai vedasi – generatoriui tinkamai neįkrovus akumuliatoriaus, pastarajame gali nepakakti energijos variklio užvedimui.
  • Aitrus kvapas ir pašaliniai garsai – mechaniškai pažeistas generatorius gali netgi kibirkščiuoti bei rūkti.
  • Cypiantis dirželis – jeigu generatoriaus dirželis cypia, tai jis nesuka generatoriaus reikiamu greičiu.

Jeigu, kol kas, pastebite tik prigesusias lemputes arba sumažėjusią variklio galią, tai dar galite patys nuvykti į artimiausią autoservisą. Tačiau, nemalonūs kvapai arba pašaliniai garsai duoda ženklą, kad variklį reikia tučtuojau užgesinti. Tiek dyzelinių, tiek benzininių generatorių remontas neturėtų būti atidėliojamas.

Generatoriaus remonto kaina

Kiekvienas automobilis skiriasi techninėmis savybėmis ir sudėtingumu. Taigi, generatoriaus remonto kaina priklauso ne tik nuo remonto tipo, bet ir pačio automobilio. Kviečiame susisiekti su mumis bei užsiregistruoti vizitui čia ir mes įvertinsime darbo sudėtingumą bei kainą!