Autoelektrikas Šiauliuose

Šiuolaikiniuose automobiliuose apstu elektros įrangos. Didelė dalis dalių, kurios prieš keliolika metų automobiliuose buvo visiškai mechaninės, naujuose automobiliuose bent jau dalinai yra valdomos elektra. Mokslininkai eilę metų teigia, jog elektra yra patikimesnė už mechaniką, kadangi naudojama žymiai mažiau natūraliai besidėvinčių dalių. Tačiau, gausybę funkcijų turintys automobiliai patikimumu pasižymi retai.

Kalbant apie automobilių remontą, elektros remontas yra ne mažiau svarbus nei mechanikos. Beveik kiekvienas darbas prasideda nuo kompiuterinės diagnostikos, kuri ir padeda išaiškinti gedimus.

Autoelektrikas: Šiauliai

Autoelektrikas privalo išmanyti daugelio automobilio sistemų veikimą, kadangi įvairūs jutikliai bei elektros varikliukai jau yra naudojami netgi važiuoklėje. Savarankiškai diagnozuoti elektros gedimus ir beveik neįmanoma. Tačiau, jeigu jums reikia pagalbos Šiauliuose, mes jums galime padėti!

Autoelektrikas Šiauliuose įsikūrusiame automobilių servise „Autoera“ gali pasirūpinti jūsų automobilio elektros gedimais. Mūsų servise dirbantis automobilių elektrikas mielai pakonsultuos jus, atliks gedimų diagnostiką ir operatyviai patars, koks problemų sprendimas yra optimaliausias.

Kokius darbus atliekame?

Šiaulių automobilių servise „Autoera“ siūlome gausybę remonto paslaugų, pradedant aliuminio virinimu, baigiant turbinų remontu. Tačiau, galime pasiūlyti ir platų elektros remonto paslaugų spektrą:

  • kompiuterinė diagnostika
  • starterių diagnostika, remontas bei keitimas
  • generatorių diagnostika, remontas bei keitimas
  • šviesų reguliavimas
  • įvairių elektros gedimų šalinimas

Automobilių elektros remontas apima labai daug įvairių darbų: diagnostika, daviklių patikra ir keitimas, laidyno tvarkymas ir vedžiojimas. Autoelektrikai labai dažnai susiduria su naujais iššūkiais, kurie reikalauja nestandartinių sprendimų. Tad jums padėti taip pat esame pasiruošę.

Automobilių elektros darbų kainos

Tikslių remonto kainų įvardinti negalime, nes jos labai priklauso nuo gedimo tipo, sudėtingumo bei automobilio modelio. Pavyzdžiui, vieniems automobiliams starteris yra sumontuotas priekyje, lengvai pasiekiamoje vietoje, o kitiems – po įsiurbimo kolektoriumi. Pastarojo starterio išėmimas reikalauja daugiau laiko, įgūdžių ir pasiruošimo.

Norėdami sužinoti tikslią gedimo šalinimo kainą galite susisiekti su mumis „Autoera“ automobilių serviso portale pateiktais kontaktais. Apsilankykite čia ir internetu galėsite užsiregistruoti savo automobilio patikrai arba remontui.

Kaip išvengti automobilio elektros gedimų?

Tiek mechaninių, tiek elektros gedimų visiškai išvengti nėra įmanoma. Detalės automobiliuose nuolat dėvisi, jų gedimus dažnai paspartina drėgmė, dulkės, vibracijos ir t.t.

Labai dažnai įvairūs gedimai kyla dėl pačių vairuotojų neapdairumo ir tingumo. Pavyzdžiui, nekeičiant pagrindinio diržo laiku, jis gali trūkti ir sugadinti variklį. Nekeičiant laiku degalų filtro, žiemą jame sušalti kondensatas ir automobilio nebeužvesite. O štai keletas patarimų norintiems kiek galima labiau išvengti elektros gedimų.

Neatidėliokite akumuliatoriaus keitimo

Prastas akumuliatorius yra dažniausia elektros gedimų priežastis. Elektros sistemos moderniuose automobiliuose yra labai jautrios – svarbi tinkama maitinimo įtampa, kad sistema veiktų be priekaištų. Jeigu, pavyzdžiui, 5 voltų reikalaujantis valdymo blokas gauna tik 4 voltus, tai kai kurios sistemos gali sustreikuoti, aktyvuojant avarinį režimą.

Jeigu pastebėjote, kad rytais automobilis užsiveda sunkiai, o lemputės vedimo metu stipriai prigęsta – gali būti, kad akumuliatoriaus keitimas išspręs vedimosi problemą ir išvengsite erzinančių elektros gedimų ateityje.

Neplaukite variklio skyriaus

Švarus variklio skyrius visada atrodo puikiai, bet tai daryti reikia atsakingai, naudojant tik specialius valiklius, be vandens srovės. Apipildami variklį vandens srovę galite sukelti trumpą sujungimą bei pradėti jungčių oksidaciją. Vandens pažeistą elektroniką remontuoti itin sudėtinga ir brangu.

Saugokite save ir savo automobilį. Jeigu jums reikalingos mechaniko ar elektriko paslaugos, visada maloniai lauksime jūsų Šiauliuose, Tilžės g. 74b, automobilių servise ​​„Autoera“.