Padangų keitimas Šiauliuose

Automobilio padangos yra atsakingos už jūsų saugumą bei komfortą. Labai daug avarijų būtų galima išvengti, jeigu kai kurie automobiliai būtų sustoję vos keliais metrais anksčiau. Naudodami tinkamas padangas ne tik užtikrinsite trumpiausią galimą stabdymo kelią, bet ir puikų sukibimą posūkiuose, komfortą. Tačiau ar žinote, kada, kaip ir kur galite pasikeisti padangas?

Kada reikia keisti padangas?

Lietuvoje žiemines padangas į vasarines galima pasikeisti nuo balandžio 1 d., o dygliuotas padangas privaloma pakeisti iki balandžio 10 d. Nors vasarą leidžiama naudoti žiemines padangas, vasarines į žiemines privaloma pakeisti iki lapkričio 10 d. Tačiau, tai tikrai nėra vieninteliai atvejai, kada reikalingas padangų keitimas.

Mažiausias leistinas padangų protektoriaus likutis vasarinėms padangoms yra 1,6 mm, o žieminėms – 3 mm. Turėkite omeny, kad padangas keisti reikėtų likučiui dar nepasiekus tokios ribos, nes dažnai nusidėvėjimas yra netolygus ir tam tikrose vietose likutis gali būti dar mažesnis.

Venkite naudotų padangų pirkimo, nes niekada negalite žinoti, kaip su jomis elgėsi ankstesni savininkai. Pavyzdžiui, jeigu padangos buvo laikomos lauke, jos bus sukietėjusios ir gali būti lengvai pažeidžiamos.

Ką reikia žinoti universalių padangų savininkams?

Vairuotojai dažnai renkasi universalias padangas, kadangi išvengiama reguliarių kelionių į autoservisą padangų keitimui ir nereikia ieškoti vietos papildomam padangų komplektui namuose.

Vis dėlto, padangų montavimo metu jos ne tik pakeičiamos, bet ir balansuojamos. Besidėvinčios padangos išsibalansuoja. Išsibalansavę ratai važiuojant pradeda vibruoti, o tai stipriai kenkia važiuoklės elementams ir padangų sukibimui su keliu. Taigi, net ir universalių padangų savininkai turėtų bent du kartus per metus apsilankyti automobilių servise ratų balansavimui.

Padangų keitimas: Šiauliai

Ratų keitimas nėra sudėtingas – tai galite atlikti ir patys. Tačiau, padangų keitimui reikalingos specialios montavimo bei balansavimo staklės. Todėl šiuos darbus reikia patikėti specialistams.

Jeigu norite padangas pasikeisti Šiauliuose, tai kviečiame atvykti į automobilių servisą „Autoera.“ Čia galime įvairiapusiškai pasirūpinti jūsų automobiliu, įskaitant ir padangų keitimą bei ratų balansavimą. Autoservisą rasite adresu Tilžės g. 74b, Šiauliai. Registruotis vizitui galite telefonu arba internetu!

DUK

Ratų keitimo kaina

Ratų keitimo bei padangų montavimo kaina priklauso nuo padangų matmenų, tipo ir būklės. Žemo profilio padangų montavimui naudojama kiek kitokia technika, todėl ekonominės klasės bei prabangaus sportinio automobilių padangų montavimo kaina skiriasi. Norėdami sužinoti tikslią paslaugų kainą galite susisiekti su mumis.

Ar autoservisas dirba savaitgaliais?

Automobilių servisas „Autoera“ dirba šeštadieniais nuo 9:00 iki 15:00. Sekmadieniais servisas nedirba.

Ar pas jus galima įsigyti naujas padangas?

Taip, internetinėje parduotuvėje Autoera.lt galite įsigyti įvairių rūšių padangas ir netgi ratlankius. Tiesiog užeikite čia, pasirinkite norimą padangų tipą ir modifikaciją.