Padangų montavimas Šiauliuose

Automobilių padangų montavimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Montavimui reikalinga brangi įranga, specialūs įrankiai ir įgūdžiai. Nemažai nedidelių remonto darbų vairuotojai gali atlikti patys, tiesiog savo kieme, ko negalima pasakyti apie padangų montavimą.

Kviečiame sužinoti, kada reikia montuoti padangas ir kur tai galite padaryti.

Padangų montavimas: Šiauliai

Padangas jūsų automobiliui sumontuoti gali įvairūs autoservisai Lietuvoje, bet jeigu reikalingas ratų montavimas Šiauliuose, jums mielai padės automobilių servisas „Autoera“. Čia galime sumontuoti, subalansuoti ir sutvarkyti įvairių dydžių padangas. Negana to, jeigu ieškote naujų padangų, mes jas jums taip pat galime pasiūlyti. Tiesiog apsilankykite čia ir pasirinkite ieškomų padangų tipą ir matmenis.

Montavimui galite užsiregistruoti internetu arba paskambinti svetainėje nurodytu telefonu.

Ratų montavimo kaina

Kaip ir daugelio remonto darbų, ratų montavimo kainos taip pat priklauso nuo įvairių aplinkybių – padangų būklė, matmenys ir t.t. Žemo profilio padangas montuoti yra sudėtingiau, kadangi sienelės yra ypatingai kietos. Jeigu padanga yra netolygiai nusidėvėjusi arba pažeista, ją tenka remontuoti (jeigu įmanoma), o balansavimas taip pat gali būti sudėtingesnis. Tad norint sužinoti tikslią darbų kainą rekomenduojame atvykti pas mus ir leisti specialistams įvertinti situaciją.

Kada reikia montuoti padangas?

Lietuvoje priimta, kad minimalus protektoriaus likutis vasarinėms padangoms yra 1,6 mm, o žieminėms – 3 mm. Vasarines padangas leidžiama naudoti nuo balandžio 1 d., o jas pakeisti į žiemines reikia iki lapkričio 10 d.

Kartais vairuotojai žiemai nebetinkamas žiemines padangas pasilieka vasaros sezonui. Tai gali atrodyti kaip puikus būdas sutaupyti, bet iš tiesų reikėtų įvertinti tai, kad žieminių ir vasarinių padangų mišiniai yra skirtingi. Žieminės padangos yra sukurtos naudojimui žemesnėse nei 7°C temperatūrose – jų mišinys minkštesnis, kad sukibimas išliktų ir per speigus. Tuo tarpu, vasarinės padangos sukurtos naudojimui aukštesnėse nei 7°C temperatūrose. Taigi, jeigu žiemines padangas naudosite karštomis vasaros dienomis, jos gali būti per minkštos geram sukibimui užtikrinti.

Norintys išvengti padangų montavimo gali pasirinkti universalias padangas. Jos nėra tokios geros žiemą, kaip žieminės, o vasarą vasarinės taip pat žymiai geresnės. Tačiau, kasdieniam vairavimui mieste bei tarpmiestiniais keliais jų užteks. Tik nepamirškite bent kartą metuose atlikti ratų balansavimą, kad apsisaugotumėte nuo važiuoklės bei padangų pažeidimų.

Ar verta rinktis naudotas padangas?

Siekdami sutaupyti, vairuotojai dažnai perka naudotas padangas. Tačiau, turint omeny, kad padangos yra vienintelis dalykas jungiantis automobilį su keliu, toks pasirinkimas yra gana rizikingas. Gamintojas rekomenduoja keisti padangas, jeigu jos yra senesnės nei 5-6 metai, todėl dažniausiai geriau eksploatuoti naujas padangas 4-5 metus nei senas ir nežinia kaip prižiūrėtas padangas 1-2 metus. Saugokime vieni kitus!

DUK

Ar autoservisas dirba savaitgaliais?

Autoservisas „Autoera“ dirba darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 bei šeštadieniais nuo 9:00 iki 15:00. Sekmadienį nedirbame.

Ar reikia registruotis prieš vykstant į autoservisą?

Užsiregistruoti vizitui į mūsų autoservisą galite internetu arba telefonu. Mūsų konsultantai mielai atsakys į jums kylančius klausimus.

Ar galima įsigytas padangas susimontuoti savarankiškai?

Ratų montavimas yra sudėtingas ir specialios įrangos reikalaujantis procesas. Šį darbą reikėtų patikėti specialistams, kad išvengtumėte susižeidimų arba padangos pažeidimų.

Kokių dydžių padangos montuojamos autoservise?

Šiaulių autoservise „Autoera“ specialistai gali sumontuoti įvairių dydžių padangas. Jeigu kyla abejonių dėl teikiamų paslaugų, kviečiame susisiekti su mūsų specialistais svetainėje nurodytais kontaktais.