Valytuvų remontas ir keitimas

Valytuvų veikimas ir jų būklė yra labai svarbi kasdienės automobilio eksploatacijos dalis. Jie reikalingi ne tik lyjant, bet ir norint nuvalyti ant stiklo susikaupusį purvą. Jeigu valytuvai valo prastai, ant stiklo lieka žymės, kurios dar labiau trukdo matomumui ir blaško vairuotojo dėmesį. Tokiais atvejais valytuvus reikia keisti arba tvarkyti.

Kaip reikia apsaugoti valytuvus?

Valytuvų šluotelės yra guminės, todėl jas galima lengvai pažeisti. Labiausiai šluotelėms kenkia tiesioginiai saulės spinduliai ir ledas. Laikant automobilį karštomis ir saulėtomis dienomis po tiesioginiais saulės spinduliais ilgainiui guminė šluotelė sukietėja ir netgi sutrūkinėja.

Tačiau, valytuvams dar labiau kenkia stiklą dengiantis ledas. Jeigu šaltą žiemos rytą netyčia įjungiate valytuvus, tai perbraukimas per apšerkšnijusį stiklą juos pažeidžia akimirksniu.

Siekiant to išvengti, įpraskite žiemą atlenkti valytuvus, kad jie neprišaltų prie stiklo. Taip pat reikėtų įprasti visada išjungti valytuvus dar prieš užgesinant automobilį, kad ryte nesusidurtumėte su nemalonumais, o prieš užvedant automobilį dar kartą patikrinti, ar valytuvų rankenėlė tikrai išjungtoje pozicijoje. Nors visa tai atrodo kaip daug vargo reikalaujantis procesas, jis būtinas jeigu nenorite per vieną kartą visiškai sugadinti valytuvų.

Kokias valytuvų remonto paslaugas atliekame?

Valytuvų remontas ir priežiūra priklauso nuo jų rūšies. Kai kurie valytuvai turi būti keičiami pilnai, o kitiems galima pakeisti tik gumeles. Negana to, jeigu valytuvai apskritai neveikia, mūsų autoserviso “Autoera” specialistai irgi gali jums padėti. Štai kokias valytuvų remonto ir keitimo paslaugas mes atliekame:

  • Valytuvų keitimas
  • Valytuvų varikliukų remontas
  • Valytuvų mechanizmo remontas
  • Valytuvų gumelių keitimas

Automobilio valytuvų atnaujinimas arba keitimas turėtų būti atliekamas du kartus per metus – prieš žiemą ir po jos. Valytuvai yra vienas svarbiausių, bet ir pigiausių reguliariai keičiamų automobilio detalių, todėl neapsimoka atidėlioti keitimo, jeigu pastebite suprastėjusią valymo kokybę.

Valytuvų keitimo kaina

Tikslią valytuvų keitimo kainą galima įvardinti tik žinant automobilio modelį bei reikalingų valytuvų rūšį. Jeigu norite sužinoti tikslią paslaugų ir detalių kainą, kviečiame susisiekti su mumis arba apsilankyti artimiausiame “Autoera” autoservise.