Akumuliatoriai pagal automobilį

Tinkamas akumuliatorius gali užtikrinti, kad tiek trumpi, tiek ilgi atstumai kiekvieną dieną bus įveikiami be jokio vargo. Tiesa, dažniausiai neturint patirties rasti tinkamą akumuliatorių yra labai sunku, kadangi reikia išmanyti smulkmenas, detales, galiausiai, atsiranda vis daugiau inovatyvių akumuliatorių, kurie toli gražu neprimena ilgius metus naudotų senų modelių.

 

Akumuliatoriai pagal automobilį pasirenkami dažniausiai, tiksliau, turėtų būti pasirenkami pagal turimą transporto modelį, kadangi tokiu atveju jie ne tik geriau funkcionuos, tačiau ir ilgiau tarnaus. O juk to daugelis labiausiai ir nori, tiesa?

 

Automobilių akumuliatorių tipai

 

Automobiliai pagal markę bei kitus kriterijus detaliau klasifikuojami:

 • Lengvųjų transporto priemonių akumuliatoriai, kurie gali būti universalūs arba gali tikti pagal automobilio modelį.

 • Akumuliatoriai, kurie yra skirti didelių gabaritų transporto priemonėms. Tai dažniausiai yra vilkikai arba sunkvežimiai.
 • Taip pat prekyboje siūlomi akumuliatoriai, kurie tinka dviratėms transporto priemonės, tai yra motociklai ir motoroleriai.
 • Akumuliatoriai, kurie kurti negalingiems keturračiams.
 • Įranga, kuri kuriama vandens transportui.
 • Negalingi akumuliatoriai dviračiams, vežimėliams ir t. t.

Vertinant tipus dažniausiai nekyla klausimas – kuris akumuliatorius Jums reikalingas. Daugiau klausimų kyla tuomet, kai reikia vertinti jo charakteristikas.

Akumuliatorių pasirinkimas pagal automobilį

Kiekvienai transporto priemonei reikalingas ir konkretus akumuliatorius, kuris gali užtikrinti, kad mašina veiks sklandžiai. Ar reikia rinktis akumuliatorius, kurie pritaikyti būtent tam tikro modelio mašinai, ar tinka universalūs? Tie, kurie kurti konkrečiam modeliui – kur kas geresnis pasirinkimas, dažniausiai ilgiau tarnauja ir sklandžiau veikia. Štai todėl geriau skirti šiek tiek laiko, kol rasite tinkamą.

 

Dar geriau – pasitarti su eshop.autoera.lt vadybininkais, kurie padės pasirinkti tinkamiausią akumuliatorių.

Automobilio variklio charakteristikos

eshop.autoera.lt akumuliatoriai pagal automobilį yra labai įvairūs, tad susipažinkite su skirtingomis variklio charakteristikomis palyginkite bent jau kelis niuansus, kol rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

 • Pirmiausia reikia įvertinti, kokios talpos akumuliatorius reikalingas Jūsų transporto priemonei. Talpa yra matuojama Ah ir dažniausiai nurodoma technikos apraše. Kiekvienas gamintojas taip pat nustato – kokios talpos akumuliatoriai reikalingi tam tikrai transporto priemonei, tad būtinai remkitės jo rekomendacijomis.
 • Žinoma, kokybiškai paieškai reikia rinktis ir tinkamo dydžio akumuliatorius. Vertinkite ne tik ilgį, tačiau ir plotį.
 • Skiriasi kontaktų nurodymai, kurie gali būti -/+ arba gali būti +/-.
 • Elektrolitų lygis ir tankis – dar vienas svarbus kriterijus, kurį dažniausiai nurodo gamintojas mašinos techninių charakteristikų lape.
 • Kai kuriems svarbus kriterijus yra įrangos kaina.

Akumuliatorių pasirinkimas mūsų puslapyje

Akumuliatoriai pagal automobilį kur kas paprasčiau gali būti randami mūsų puslapyje, tad suveskite visus pagrindinius savo transporto duomenis ir pasirinkite tą akumuliatorių, kurį pasiūlys mūsų sistema. Tokiu atveju jis veiks puikiai, aprūpins transporto priemonę reikalinga galia.

Tikriausiai dauguma pagalvojate, kaip neapsirikti pačiam renkantis akumuliatorių ar nebūti apgautiems turgaus „profesionalų“. Galite būti ramūs ir išsirinkti akumuliatorių patys, nes tai labai paprasta. Pateikiame trumpą ir aiškų vadovą, kaip išsirinkti tinkamą akumuliatorių pagal automobilį.

 1. Paprasčiausias būdas pasirinkti e-parduotuvėje automobilio modelį. Iššoka galimos skirtingų prekių grupės, tuomet pasirenkate --> „akumuliatorius“. SVARBU: ieškant tokių būdu galite nematyti visų variantų (dėl techninių galimybių ribojimo).
 2. Galite pasinaudoti laisvai prieinamu DURACELL katalogu - https://www.duracell-automotive.com/en/Battery-Search/Cars Matysite kokios talpos/matmenų akumuliatoriaus reikia ir pagal juos galite ieškoti analoginių variantų mūsų puslapyje (ne būtinai DURACELL gamintojo).

Kodėl neverta rinktis pagal seną akumuliatorių?

Dauguma automobilių pardavėjų prieš parduodami pakeičia akumuliatorius į „tam kartui“ tinkančius ir silpnesnius ar žymiai galingesnius (kurie garantuos automobilio užvedimą bent jau kelis kartus). Nustatyti, kad įdėtas ne toks akumuliatorius galima pagal dėžutes ir akumuliatoriaus proporcijas (yra vietos įdėti 2 tokius akumuliatorius ar pan.).

Kodėl rekomenduojami keli skirtingų charakteristikų akumuliatoriai?

Pasitaiko atvejų, kad bandant įdėti akumuliatorių parinktą pagal katalogus, neužtenka vietos ir atvirkščiai – jos lieka, visa tai priklauso nuo automobilio pagaminimo šalies ir rekomendacijų tos šalies klimatui (nes perkate kitoje šalyje su kitokiu klimatu). Todėl nenustebkite, kad gamintojai rekomenduoja akumuliatorių tam pačiam automobiliui kaip, pvz., nuo 60 Ah iki 100 Ah, nes šilto klimato šalyje reikia silpnesnio akumuliatoriaus ir atvirkščiai. Tačiau nereikia skubėti įsigijus automobilį iš „šiltesnei rinkai" skirto dėti akumuliatoriaus „šaltai rinkai" (Lietuva ir pan. klimato šalys), nes generatoriaus krovimo galia paskaičiuota įkrauti būtent silpnesnį akumuliatorių, dėl ko įdėjus galingesnį – jo neįkraus iki galo ir vargu ar atlaikys garantinius 2 metus.

 

Suteikiamos garantijos:

COMLINE - 4 metai

DURACELL - 3 metai

AUTO STAR - 2 metai

TUDOR - 2 metai

SZNAJDER - 2 metai

AUTOPART - 2 metai

VARTA - 2 metai

BAREN - 3 metai

Jei turite klausimų dėl konkrečios detalės, susisiekite su mumis tel. 865620204 arba el. paštu eprekyba@autoera.lt.