Pristatymas

SVARBU: prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje. (Siunčiant į Kuršių nerija pridėsime papildomai 27 €, prie bendros užsakymo sumos - dėl šio mokesčio susisieksime asmeniškai, reikalingas atskiras mokėjimas).

Pirkdami eshop.autoera.lt galite pasirinkti šiuos pristatymo būdus:

1. Nemokamas atsiėmimas bet kurioje UAB "Autoera" parduotuvėje. Parduotuvės čia

2. Pristatymas į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą (taikomas papildomas 2,49 € mokestis (perkant už 30e ir daugiau 0.0 €)). Paštomatų sąrašą matysite užsakant prekes arba adresu https://www.omniva.lt/privatus/pastomatu_adresai Svarbu: pasirinkus šį pristatymo būdą bendras prekių svoris negali viršyti 30kg bei tam tikrų išmatavimų. Jei kyla klausimų visada galite rašyti paštu eprekyba@autoera.lt arba skambinti numeriu +370 656 20204. Laiką, kada prekės pristatomos į konkretų paštomątą galite pasižiūrėti adresu https://www.omniva.lt/Verslo/Siunta/siuntu_idejimo_i_pastomatus_laikas . SVARBU: akumuliatorių per omniva paštomatus nesiunčiame, siunčiama tik per DPD.

3. Pristatymas į Pick-Up siuntų tašką (taikomas papildomas 1,99 € mokestis (perkant už 30e ir daugiau 0.0 €)) Taškų sarašą rasite https://www.dpd.com/lt/pradzia/pickup_siuntu_taskai/siuntu_taskai. Patogus būdas atsiimti prekes šalia Jūsų ar netoliese esančiuose atsiėmimo punktuose. Darbo laiką kuriomis dirba siuntų tašku vietos galite pasitikslinti anksčiau nurodytame puslapyje. SVARBU: akumuliatorių per DPD Pickup nesiunčiame, siunčiama tik per DPD kurjerius.

4. Pristatymas į namus ar kitą nurodytą adresą per DPD kurjerių tarnybą (taikomas papildomas 2,99 € mokestis (perkant už 30e ir daugiau 0.0 €)) Galite pasirinkti namų, darbovietės ar kitą patogų adresą siuntos atsiėmimui. Prekes privalo atsiimti užsisakęs asmuo (aba užsakyme nurodyti kitą asmenį, kuris atsiims užsakymą). 

ATKREIPKITE DĖMESĮ: Siuntimas siuntų, kurių svoris virš 31kg gali būti papildomai apmokestinamas. Viena siunta negali viršyti 31kg. Jei taip nutiktų - mes su jumis susisieksime.

MOKANT ATSIĖMIMO METU KURJERIUI AR PAŠTOMATE: Jei užsakymo suma nesiekia 30- taikomas papildomas 1,5€ grynų pinigų surinkimo mokestis.

 

KADA PRISTATYSIME PREKES?

  • ATSIIMANT PARDUOTUVĖJE: Jei užsakytos prekės yra toje parduotuvėje, kurioje norite atsiimti - užsakymas paruošiamas užsakymo dieną.
  • PER KURJERIUS: Dažniausiai pristatoma per 1-2 d.d. priklausomai kiek skirtingų prekių užsakyta ir ar turime viską viename sandelyje. Komplektuojant užsakymą iš kelių skirtingų padalinių pritatymas ilgėja 1-2 d.d
  • JEI PREKĖS LIKUTIS UŽSIENIO SANDĖLYJE - užsakius iki 16 val. pristatoma kiekvieną sekančią darbo dieną į bet kurią mūsų parduotuvę arba išsiusime tiesiai jums + 1 d.d.