Pristatymas

SVARBU: prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje. (Siunčiant į Kuršių nerija pridėsime papildomai 27 €, prie bendros užsakymo sumos - dėl šio mokesčio susisieksime asmeniškai, reikalingas atskiras mokėjimas).

Pirkdami eshop.autoera.lt galite pasirinkti šiuos pristatymo būdus:

1. Nemokamas atsiėmimas bet kurioje UAB "Autoera" parduotuvėje. Parduotuvės čia

2. Pristatymas į Jūsų pasirinktą paštomatą (taikomas papildomas 2,49 € mokestis (perkant už 30e ir daugiau 0.0 €)). Paštomatų sąrašą matysite užsakant prekes arba adresu https://www.omniva.lt/privatus/pastomatu_adresai Svarbu: pasirinkus šį pristatymo būdą bendras prekių svoris negali viršyti 30kg bei tam tikrų išmatavimų. Jei kyla klausimų visada galite rašyti paštu eprekyba@autoera.lt arba skambinti numeriu +370 656 20204. Laiką, kada prekės pristatomos į konkretų paštomątą galite pasižiūrėti adresu https://www.omniva.lt/Verslo/Siunta/siuntu_idejimo_i_pastomatus_laikas . SVARBU: akumuliatorių per omniva paštomatus nesiunčiame, siunčiama tik per DPD.

3. Pristatymas į Pick-Up siuntų tašką. Taškų sarašą rasite https://www.dpd.com/lt/pradzia/pickup_siuntu_taskai/siuntu_taskai. Patogus būdas atsiimti prekes šalia Jūsų ar netoliese esančiuose atsiėmimo punktuose. Darbo laiką kuriomis dirba siuntų tašku vietos galite pasitikslinti anksčiau nurodytame puslapyje. Pasirinkus šį pristatymo būdą taikomas papildomas mokestis 1,99 € (perkant už 30e ir daugiau 0.0 €). SVARBU: akumuliatorių per DPD Pickup nesiunčiame, siunčiama tik per DPD kurjerius.

4. Pristatymas į namus ar kitą nurodytą adresą per DPD kurjerių tarnybą. Galite pasirinkti namų, darbovietės ar kitą patogų adresą siuntos atsiėmimui. Prekes privalo atsiimti užsisakęs asmuo (aba užsakyme nurodyti kitą asmenį, kuris atsiims užsakymą). Taikomas papildomas 2,99 € mokestis (perkant už 30e ir daugiau 0.0 €).

ATKREIPKITE DĖMESĮ: Siuntimas siuntų, kurių svoris virš 31kg gali būti papildomai apmokestinamas. Viena siunta negali viršyti 31kg. Jei taip nutiktų - mes su jumis susisieksime.

MOKANT ATSIĖMIMO METU KURJERIUI AR PAŠTOMATE: Jei užsakymo suma nesiekia 30- taikomas papildomas 1,5€ grynų pinigų surinkimo mokestis.

 

KADA PRISTATYSIME PREKES?

  • ATSIIMANT PARDUOTUVĖJE: Jei užsakytos prekės yra toje parduotuvėje, kurioje norite atsiimti - užsakymas paruošiamas užsakymo dieną.
  • PER KURJERIUS: Dažniausiai pristatoma per 1-3 d.d. priklausomai kiek skirtingų prekių užsakyta ir ar turime viską viename sandelyje. Komplektuojant užsakymą iš kelių skirtingų padalinių pritatymas ilgėja 1-2 d.d