Chatenet automobilių remontas, taisymas

Chatenet yra plačiai žinomas Prancūzijos automobilių gamintojas, kuris taikosi į itin kompaktiškų, miestui skirtų, automobilių rinką. Įkurta 1984 m., Chatenet kompanija jau nuo pat pradžių siekė eiti ekonomiškų ir kompaktiškų transporto priemonių kelių, šiandien siūlydama aibę modernių modelių. Tačiau, augant populiarumui vis dažniau pastebimi ir šių automobilių trūkumai.

Šie mikroautomobiliai pasižymi mažais matmenimis, kas labai prisideda prie lengvesnio manevravimo ir parkavimo mieste. Kadangi daugelis Chatenet modelių yra elektriniai arba hibridiniai, juos vis dažniau renkasi anglies pėdsaką mažinti norintys vairuotojai. Negana to, juos labai mėgsta jaunimas, kadangi tokie automobiliai nereikalauja didelių išlaidų nei kuro nei priežiūros atžvilgiu. Vis dėlto, tam tikros problemos ilgainiui užklumpa daugelį vairuotojų, tad kviečiame susipažinti su jomis ir sužinoti daugiau apie jų sprendimus.

Dažniausi Chatenet gedimai

Chatenet savininkai gali susidurti su įvairiausiomis standartinių automobilių problemomis, kurios gali apsunkinti eksploataciją ir sudaryti papildomų išlaidų. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių problemų:

  • Elektros sistemų gedimai – dažniausiai pasitaiko pažeisti laidai, oksidacija, sugedę jutikliai. 
  • Akumuliatoriaus problemos – šiuo automobiliuose naudojami maži akumuliatoriai, kurių galios kartais nepakanka. Tai ypač pasireiškia atšalus orams.
  • Pavarų dėžės problemos – automatinės pavarų dėžės šiuose automobiliuose yra gana lepios, todėl galima susidurti su pašaliniais garsais bei netinkamu veikimu.
  • Stabdžių sistemos aptarnavimas – Chatenet automobiliuose naudojami kiek per silpni stabdžių sistemos komponentai, kuriuos gali tekti keisti anksčiau nei įprasta.

Jeigu susidūrėte su bet kuriomis šiomis ar kitomis problemomis vairuodami Chatenet, rekomenduojame kuo greičiau nustatyti gedimą ir jį pašalinti. Tai gali profesionaliai atlikti mūsų ekspertai Autoera autoservisuose visoje Lietuvoje. Mes pasirūpinsime reikiamomis detalėmis, profesionaliai nustatysime gedimą ir parinksime optimaliausią sprendimą.