Ratų balansavimas Šiauliuose

Automobilio ratai yra sunkūs, todėl, važiuojant didesniu greičiu, net ir nedidelis balanso nuokrypis sukelia vibracijas. Dažnai vairuotojai neįvertina padangų balansavimo svarbos ir susiduria su įvairiomis problemomis. Tad kodėl ir kaip dažnai reikalingas ratų balansavimas?

Ratų balansavimas: Šiauliai

Ratų balansavimą gali atlikti įvairūs autoservisai. Šio proceso metu kiekvienas ratas yra išsukamas ant specialių balansavimo staklių, kurios nustato lengviausius ratlankio taškus ir svorio skirtumus. Nurodytose vietose yra užkalami arba užklijuojami svareliai ir taip ratai subalansuojami beveik nepriekaištingai.

Balansuoti ratus reikėtų bent du kartus per metus. Kai važiuojate keisti padangų, tai po keitimo specialistai visada juos balansuoja, tačiau universalias padangas eksploatuojantys vairuotojai turėtų atvykti būtent balansavimui.

Jeigu reikalingas ratų balansavimas Šiauliuose, kviečiame apsilankyti automobilių servise „Autoera“. Mus rasite adresu Tilžės g. 74b, Šiauliai.

Kas nutinka nebalansuojant ratų?

Laikui bėgant automobilio ratai išsibalansuoja, nes besidėvint padangoms netolygiai mažėja rato svoris. Balansavimo metu nustatoma, kurioje vietoje svorio trūksta daugiausiai ir taip skirtumas išlyginamas klijuojant svarelius.

Neatliekant ratų balansavimo laiku automobilyje atsiranda vibracija. Vairuotojas jos gali ir nejausti, tačiau ji persiduoda į važiuoklės elementus, todėl jie tarnauja trumpiau. Taip pat vertėtų paminėti, kad dėl vibracijos sublogėja ir ratų sukibimas su keliu. Dažniausiai vibracija, sukelta išsibalansavusių ratų, labiausiai pasireiškia ties 90-100 km/val greičiu.

Ratų balansavimo kaina

Ratų balansavimo kaina priklauso priklauso nuo ratų dydžio, automobilio tipo ir kitų aspektų. Kartais yra reikalingas ratų balansavimas be centrinės skylės, todėl tikslią kainą galima pasakyti tik sužinojus visą šią informaciją. Kviečiame registruotis vizitui į autoservisą internetu!

DUK

Kada reikia balansuoti ratus?

Automobilio ratus balansuoti reikėtų bent du kartus per metus bei kiekvieną kartą po padangų keitimo.

Ratų balansavimas - kas tai?

Ratų balansavimas yra nedidelių svorių klijavimas ant ratlankių, siekiant teisingai subalansuoti ratus ir išvengti vibracijų.

Ar galima ratus subalansuoti namuose?

Šiam procesui reikalingos specialios ratų balansavimo staklės, galinčios išsukti ratą ir nustatyti kur ir kiek svorio trūksta.