Kondicionierių pildymas Šiauliuose

Daugelyje automobilių yra sumontuoti oro kondicionieriai. Tai yra itin jautrios sistemos, leidžiančios vėdinti ir sausinti salono orą. Kondicionieriai yra pildomi freonu – šaldomųjų savybių turinčiu užpildu dujų arba skysčio pavidalu. Freonas pasižymi ypatingu skvarbumu, todėl net ir šiek tiek nesandarios vietos pradeda leisti skystį/dujas.

Kviečiame susipažinti, kada ir kodėl reikalingas automobilių kondicionierių pildymas.

Kodėl svarbu automobilyje turėti veikiantį kondicionierių?

Vairuotojai labai dažnai ignoruoja sugedusį kondicionierių, kadangi remontas dažnai yra brangus, o pats kondicionierius nėra kritiškai svarbus automobilio veikimui ar saugumui. Tačiau, pradėti reikėtų nuo to, kad kondicionierius ne tik salone palaiko normalią temperatūrą karštomis dienomis, bet ir greičiau pašalina ant stiklų susikaupusią rasą bei palaiko orą sausą.

Negana to, kondicionierių vamzdeliai ir įvairūs komponentai įprastai yra pagaminti iš aliuminio. Kadangi freonas veikia ir kaip lubrikantas, jo stoka ilgainiui pažeidžia aliuminį, prasideda korozija. Taigi, kuo ilgiau važinėjate su freono trūkumu sistemoje, tuo stipriau ji pažeidžiama.

Pildyti sistemą savarankiškai yra rizikinga

Prekyboje galima pastebėti balionėliuose pardavinėjamą freoną norintiems savarankiškai pildyti sistemą. Lyginant su pildymu autoservisuose, toks būdas yra pigesnis, tačiau dažnai gali nepasiteisinti ir, galiausiai, vis tiek gali tekti patikėti darbą specialistams.

Štai keletas priežasčių, kodėl savarankiškas mašinų kondicionierių pildymas gali būti rizikingas:

  • Sistema gali būti nesandari – jeigu reikia pildyti kondicionierių, tai reiškia, kad sistema jau yra nesandari. Gali būti, kad pripildyta sistema išsileis per kelias minutes, todėl pirmiausiai reikia tikrinti sandarumą.
  • Yra kelios freono rūšys – labai svarbu naudoti tik automobilio gamintojo nurodytą freono rūšį, kad kondicionierius būtų efektyvus ir apsaugotas nuo korozijos.
  • Freonas yra kenksmingas sveikatai – oro kondicionierių pildymas turi būti atliekamas itin kruopščiai, nes įkvėpę dujų pakenksite savo sveikatai.

Jeigu tiksliai žinote, kiek freono trūksta, kokios jis yra rūšies ir kaip atliekamas pildymas, tada verta tai atlikti ir savarankiškai. Tačiau, specialistai autoservisuose gali viską atlikti už jus garantuojant, kad procesas bus sklandus.

Kondicionierių pildymas: Šiauliai

Jeigu reikalingas automobilių kondicionierių pildymas Šiauliuose, jums mielai padės automobilių serviso „Autoera“ specialistai. Nesvarbu, ar kondicionierius visai neveikia, ar šaldo silpnai, ar tiesiog norite profilaktiškai jį patikrinti – čia atliekamas kondicionierių užpildymas, patikra bei remontas. Naudojame tik kokybišką freoną R134a bei R1234yf. Mus rasite adresu Tilžės g. 74b, Šiauliuose!

Kondicionierių pildymo kainos

Kondicionierių pildymo kaina priklauso nuo užpildo tipo, kiekio ir sistemos būklės. Pirmiausiai yra tikrinamas sistemos sandarumas bei slėgis. Jeigu sistema pakankamai sandari, tik tada ji yra pildoma. Norėdami tiksliai sužinoti kiek kainuoja kondicionierių pildymas automobiliams, galite registruotis vizitui internetu arba svetainėje nurodytu telefonu.

Kokioms automobilių markėms pildome kondicionierius?

Auto kondicionierių pildymas Šiauliuose atliekamas įvairiausių markių automobiliams, pradedant populiariaisiais „Audi“, „BMW“, „Toyota“, baigiant „Jaguar“, „Land Rover“, „Infiniti“ ir kitais automobiliais. Apie mus daugiau sužinoti galite apsilankę adresu Autoera.lt!