Ar yra tekę važiuoti automobiliu, kurio važiuoklės dalys buvo sudėvėtos? Jeigu taip, tada puikiai žinote, kokia nemaloni tokia patirtis – važiuoklė skleidžia nemalonius garsus, o automobilis yra sunkiai valdomas, nestabilus. Automobilio važiuoklė visada privalo būti tvarkinga – neįmanoma praeiti techninės apžiūros, jeigu išdilusios įvorės, svirtys, šarnyrai.
Tačiau, važiuoklės patikra bei remontas nėra kiekvienam vairuotojui suprantamas dalykas. Tai kaip gi žinoti, kada laikas jos remontui?
Važiuoklės patikra: Šiauliai
Pastaruoju metu įtariate važiuoklės problemas? Tokioje situacijoje tikrai nereikėtų atidėlioti vizito į autoservisą. Važinėdami su nudėvėtais važiuoklės elementais anksčiau sugadinsite ir kitas važiuoklės dalis. Jeigu jus domina važiuoklės patikra Šiauliuose, tai maloniai kviečiame apsilankyti automobilių servise „Autoera“. Čia specialistų atliekama važiuoklės diagnostika leis sužinoti visus gedimus, o patys specialistai noriai padės jums išsirinkti optimaliausius sprendimus.
Važiuoklės remontas
Važiuoklės gedimų šalinimo atidėlioti nereikėtų. Tam, kad suprastumėte kokią įtaką automobiliui daro susidėvėjusios važiuoklės dalys, atsiminkite kokie stiprūs yra jų keliami bildesiai. Pavyzdžiui, automobiliuose yra naudojami stabilizatoriai – tai metaliniai vamzdžiai, šarnyrais jungiantys skirtingas automobilio puses. Jeigu kuris nors šarnyras susidėvi, tai smūgiai metalu persiduoda ir į kitą stabilizatoriaus pusę, palaipsniui sugadinant kitas važiuoklės dalis.
Remonto metu nudėvėtos dalys yra pakeičiamos kitomis. Kai kurie vairuotojai važiuoklę tvarkosi patys, savo kieme arba garaže. Tačiau, labai dažnai tam tikrų dalių keitimui reikia specialių įrankių ir žinių. Netinkamai įstatę kitą detalę ne tik ją vėl greitai sugadinsite, bet galite sulaužyti ir dar daugiau detalių ir netgi sukelti eismo įvykį. Taigi, saugiausias sprendimas yra patikėti važiuoklės remontą specialistams.
Kaip atpažinti važiuoklės gedimus?
Dažniausiai važiuoklės gedimai yra paprasti ir aiškūs: išsidėvi šarnyrai arba plyšta įvorės. Tada važiuojant puikiai girdimi pašaliniai garsai, o pats vairavimas gali pasidaryti sudėtingesnis. Tačiau, dažnai pasitaiko ir susidėvėję ratų guoliai, amortizatoriai, lanksčiosios jungtys. Susidėvėję ratų guoliai pradeda ūžti, pusašių lankstai traškėti, o dėl netinkamai veikiančių amortizatorių automobilis linguoja važiuojant per duobes ir jaučiasi nestabilus.
Kaip saugoti važiuoklę?
Savaime suprantama, efektyviausias būdas pasiekti ilgaamžiškumo yra vengti duobėtų kelių. Nuolatiniai smūgiai važiuojant per duobes kelia didelį spaudimą visoms važiuoklės dalims. Taigi, stenkitės vengti prastos būklės kelių, o važiuojant jais neskubėkite.
Vairuotojai taip pat dažnai susiduria su kai kuriomis važiuoklės problemomis dėl pažeistų apsauginių gumelių. Pastebėjus apsaugos pažeidimą laiku, galima tiesiog pakeisti apsauginę gumelę – greičiau, paprasčiau ir pigiau.
Ir kaip jau minėjome – niekada neignoruokite važiuoklėje atsiradusių garsų, nes ilgainiui problema tik padidės.
Kokias automobilių markes remontuojame?
Automobilių servise „Autoera“ galime pasirūpinti įvairiausių markių automobilių gedimais. Atliekamas „Audi“, „Toyota“, „Opel“, „BMW“ važiuoklės remontas, diagnostika ir kitos paslaugos. Jeigu turite klausimų dėl jūsų automobilio remonto, visada galite susisiekti su mumis „Autoera“ portale nurodytais kontaktais. Jūsų patogumui, vizitui mūsų autoservise galite užsiregistruoti ir internetu.
DUK
Kiek kainuoja važiuoklės patikra?
Tiek važiuoklės remonto, tiek patikros kaina priklauso nuo jūsų turimo automobilio. Ekonominės klasės automobilių važiuoklės dažnai yra itin paprastos, su kuo mažiau elementų. Tuo tarpu, prabangiuose sedanuose bei sunkiuose visureigiuose reikalingos rafinuotesnės sistemos bei daugiau elementų. Norėdami sužinoti važiuoklės patikros kainą susisiekite su mumis.
Kaip atliekama važiuoklės patikra?
Šiauliuose esančiame autoservise „Autoera“ atliekama važiuoklės patikra ant stendo. Nors mūsų specialistai patikrina tam tikras vietas rankiniu būdu, stendas leidžia pajudinti visą automobilį, kas leidžia pastebėti laisvas pakabos dalis.