Pavarų dėžės keitimas Šiauliuose

Automatinės ar mechaninės – pavarų dėžės yra naudojamos visuose automobiliuose. Nors dažnai teigiama, kad mechaninės pavarų dėžės yra patikimesnės, didžioji dalis naujų automobilių yra parduodami su automatinėmis dėžėmis, o kai kurie gamintojai visai atsisako mechaninių variantų. Nors modernių technologijų dėka šiuolaikinės pavarų dėžės yra gerokai komfortiškesnės, neretai pasitaiko ir įvairių gedimų. Deja, kartais vienintelė išeitis yra visos pavarų dėžės keitimas.

Kviečiame sužinoti, kaip atpažinti pavarų dėžės gedimus ir ką daryti su jais susidūrus.

Pavarų dėžės gedimų požymiai

Pavarų dėžė yra sudėtingas mechanizmas, ypatingai moderniuose automobiliuose. Automatinė pavarų dėžė susideda iš apytiksliai 800 detalių, todėl ir gedimų požymiai gali būti įvairiausi. Vis dėlto, dažniausiai apie gedimus praneša šie keturi ženklai.

Sunku perjungti pavaras

Tiek mechaninėse, tiek automatinėse pavarų dėžėse pavaros jungtis turi lengvai. Jeigu kartais pavaros nepavyksta perjungti iš pirmo karto arba negalite pakeisti automatinės pavarų dėžės svirties padėties – tai gali reikšti mechaninį dėžės gedimą.

Pašaliniai garsai

Turbūt pats baisiausias ir nemaloniausias požymis yra iš pavarų dėžės sklindantys pašaliniai garsai. Visose pavarų dėžėse yra dantračiai, kurie susijungia ir taip perteikia galią į ratus. Jeigu kurio nors dantračio guolis susidėvi, tai metalinės dalys pradeda remtis tarpusavyje, ilgainiui pažeidžiant ir kitas šalia esančias detales.

Lašantis skystis

Jeigu pastebėjote, kad iš pavarų dėžės laša skystis, tai greičiausiai yra joje esantis tepalas. Kaip ir varikliui, pavarų dėžei taip pat yra reikalingas tepalas, o dėl jo stokos sugadinamos viduje esančios detalės. Skystis gali lašėti pro riebokšlius, tačiau neretai skystis išteka ir pro korpuso pažeidimus.

Delsimas perjungiant pavaras

Šis simptomas aktualus tik automatinių pavarų dėžių savininkams. Jeigu įsibėgėjant pastebite, kad pavaros turėtų būti perjungiamos anksčiau – gali tekti ruoštis visos dėžės keitimui. Tiesa, jeigu delsimas pastebimas tik neapšilus varikliui, gali padėti ir pavarų dėžės tepalų keitimas.

Pavarų dėžės keitimas: Šiauliai

Jeigu susidūrėte su pavarų dėžės gedimais, automobilių serviso „Autoera“ specialistai gali jums padėti Šiauliuose. Čia atliekamas pavarų dėžės ir jos tepalų keitimas, sankabos keitimas bei įvairūs patikros darbai. Visada jūsų lauksime atvykstant adresu Tilžės g. 74b, Šiauliai.

Pavarų dėžės keitimo kaina

Standartinės keitimo kainos, kurią būtų galima pritaikyti visoms pavarų dėžėms, nėra. Kiekvienas automobilis yra pagamintas skirtingai, todėl pavarų dėžės keitimo kaina priklauso ne tik nuo automobilio modelio, bet ir nuo transmisijos tipo bei kitų detalių. Susisiekite su mumis arba užsiregistruokite vizitui čia jeigu norite sužinoti tikslią paslaugų kainą.