Autodiagnostika Šiauliuose

Kiekvienais metais elektros sistemos automobiliuose darosi pranašesnės ir, deja, sudėtingesnės. Klimato kontrolė, kuro bei išmetimo sistemos, netgi važiuoklė yra valdoma elektros pagalba. Prabangių 20-30 metų senumo automobilių elektros sistemas sudarė apie 10-15 valdymo blokų, o naujuose verslo klasės modeliuose galima rasti daugiau nei 150! Tokie skaičiai įrodo, kad be autodiagnostikos šiomis dienomis apsieiti nebeįmanoma.

Automobilių gedimai gali būti labai įvairūs. Tačiau, kada reikalinga autodiagnostika ir kaip šį poreikį atpažinti – apie tai ir papasakosime.

Kada automobiliui reikia atlikti autodiagnostiką?

Kompiuterinė diagnostika yra skirta komunikavimui su automobilio valdymo blokais. Speciali įranga prisijungia prie automobilio sistemos ir nuskaito blokų tiekiamą informaciją. Dažniausiai susidūrus su rimtomis problemomis prietaisų skydelyje užsidega įspėjamosios lemputės. Tai yra aiškiausias ženklas, kad reikia atlikti kompiuterinę diagnostiką.

Tačiau, neretai įvairūs gedimai pasireiškia be jokių įspėjimų prietaisų skydelyje. Pavyzdžiui, jeigu variklis negauna pakankamai deguonies, dažnai jutikliai į tokius svyravimus gali nesureaguoti. Taigi, jeigu jaučiate sumažėjusią variklio galią, automobilis sunkiai kuriasi ar susiduriate su kitomis panašiomis problemomis – visada pravartu pradėti nuo autodiagnostikos.

Ar galima atlikti autodiagnostiką savarankiškai?

Kompiuterinė diagnostika yra įrankis, pagalbininkas norint sužinoti automobilio gedimus. Autodiagnostiką atlikti galite ir patys, tačiau tam reikia specialios kompiuterinės diagnostikos ir įgūdžių ją naudojant. Įprastai diagnostika ne tik parodo išsaugotas klaidas, bet ir kada jos įvyko, leidžia stebėti gyvus parametrus, pagal kuriuos galima patikrinti, ar įvairių sistemų rodikliai yra normose. Labai svarbu žinoti, kokie rodmenys yra normalūs, kitaip patikra bus bereikšmė.

Jeigu patys užsiimate bent šiokiu tokiu automobilio remontu, tai nebrangi kompiuterinės diagnostikos įranga praverstų keičiant kai kuriuos daviklius, tikrinant klaidas. Tačiau, visada saugiausias pasirinkimas yra patikėti tai specialistams, kurie pasirinks optimaliausią sprendimo būdą ir išvengs nenumatytų išlaidų.

Autodiagnostika: Šiauliai

Prietaisų skydelyje netikėtai užsidegusi oranžinė ar raudona lemputė tikrai sugadins jūsų dieną. Kai kuriais atvejais jos reiškia, kad laikas vykti į artimiausią autoservisą, bet pasitaiko ir kritinių atvejų, kai tenka sustoti ir kviesti pagalbą. Jeigu gyvenate arba tiesiog jūsų automobilis sugedo Šiauliuose, automobilių servisas „Autoera“ jums gali padėti. Susisiekite su mumis, o mūsų specialistai ne tik atliks kompiuterinę diagnostiką, bet ir pašalins gedimus. Įvairiuose Lietuvos miestuose, įskaitant ir Šiauliuose, veikia ir „Autoera“ automobilių dalių parduotuvės, todėl remonto metu galima patys pasirūpinti jūsų automobiliu nuo A iki Z.

Kokios markės automobiliams atliekame autodiagnostiką?

Automobilių kompiuterinė diagnostika Šiaulių autoservise „Autoera“ atliekama įvairių markių automobiliams: „BMW“, „Audi“, „Volkswagen“, „Opel“, „Mercedes (Mb)“, „Fiat“, „Citroen“ ir t.t. Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie kompiuterinę diagnostiką jūsų automobiliui, visada lauksime jūsų atvykstant arba susisiekiant telefonu, el. paštu, per kontaktinę formą.

Kokią įrangą naudojame automobilių diagnostikai?

Autoservise naudojama įranga pritaikoma pagal automobilį. Autoelektrikai gali nuskaityti/trinti valdymo blokuose išsaugotas klaidas, patikrinti gyvus parametrus, pririšti akumuliatorių po keitimo, atstatyti tepalų keitimo intervalą, pririšti degalų purkštukus.

Vairuotojai dažnai mano, kad autodiagnostika skirta gedim šalinimui. Kompiuterinė diagnostika automobiliams dažniausiai reikalinga problemos nustatymui, o jos šalinimas gali apimti tiek elektriko, tiek mechaniko darbus.

Automobilio kompiuterinės diagnostikos kaina

Kompiuterinės diagnostikos kainą galima nustatyti žinant automobilio markę, modelį ir problemos požymius. Kai kurių automobilių kompiuterinė diagnostika yra sudėtingesnė ir reikalauja specifinių žingsnių. Užsiregistruoti vizitui į „Autoera“ autoservisą galite įvairiais būdais: svetainėje nurodytais telefonais arba užpildę registracijos formą čia. Gero kelio!