Kondicionierių remontas Šiauliuose

Daugelyje šiuolaikinių automobilių yra oro kondicionieriai – orą vėsinančios sistemos, kurios taip pat yra žinomos kaip vienos jautriausių automobilyje. Jose yra gausybė jungčių, užpildas yra brangus, todėl didelėje dalyje gatvėse važinėjančių automobilių salonuose esantis kondicionieriaus mygtukas tik užima vietą.

Kiek, kada oro kondicionierius yra naudingas ir kodėl automobilių kondicionierių remontas yra svarbesnis nei mano kai kurie vairuotojai?

Kondicionierius naudingas visais metų laikais

Jeigu kalbama apie kondicionierių, daugeliui vairuotojų mintyse šmėžteli kelionės karštomis vasaros dienomis, kai kondicionierius palaiko gaivą salone. Žinoma, tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios visi norime šios sistemos – gi būtent užklupus pirmosioms karščio bangoms automobilių servisuose nusidriekia eilės klientų, norinčių patikrinti ir papildyti šią sistemą.

Tačiau, kondicionierius pučia vėsų ir sausą orą, todėl jis ne mažiau naudingas drėgnais rudens, žiemos bei pavasario mėnesiais. Tuo laikotarpiu automobiliuose apstu drėgmės, kuri garuoja ir pradeda rasoti langai. Kondicionierius padeda pašalinti drėgmę nuo langų kelis kartus greičiau nei paprastas vėjelis, todėl tai ir patogu, ir saugu. Netgi oro sausintuvai namuose veikia panašiai, kaip automobilio kondicionierius.

Oro kondicionieriaus sistemos veikimo principas

Kondicionierius yra pati lepiausia sistema automobilyje. Viskas prasideda nuo pagrindinio komponento – kompresoriaus. Jis padidina freono slėgį ir cirkuliuoja freoną sistemoje. Tada suslėgtos dujos teka per kondensatorių, kuriame jos atvėsta ir pavirsta į skystį. Tada skystis teka pro sausintuvą, kur yra surenkamas kondensatas.

Galiausiai, skystis teka pro išsiplėtimo vožtuvą, kur jo slėgis sumažėja ir taip vėsus skystis teka pro garintuvą, o ventiliatorius šaltą orą pučia į automobilio saloną.

Kondicionieriaus užpildas, vadinamas freonu, yra itin skvarbus, todėl net ir per sandarias jungtis bei tarpines ilgainiui užpildas pasišalina ir kondicionierių tvarkymas toks svarbus. Todėl rekomenduojama kiekvienais metais patikrinti šią sistemą.

Kondicionierių remontas: Šiauliai

Nebūtina laukti karščio bangos norint susiremontuoti kondicionierių. Jeigu auto kondicionierių remontas reikalingas Šiauliuose, kviečiame atvykti į automobilių servisą „Autoera“. Čia specialistai gali visapusiškai pasirūpinti jūsų automobiliu, įskaitant ir kondicionieriaus remonto darbus. Mus rasite adresu Tilžės g. 74 b, Šiauliai.

Kokius auto kondicionierių remonto darbus atliekame?

Automobilių servise „Autoera“ siūlomas įvairiapusiškas oro kondicionierių remontas ir patikra: sandarumo patikra, kondicionierių vamzdelių remontas, kompresoriaus tvarkymas, komponentų keitimas, sistemos pildymas ir t.t. Savaime suprantama, kad kai kuriais atvejais tam tikrų remonto darbų atlikti tiesiog neapsimoka, todėl mūsų specialistai visada pasiruošę padėti išsirenkant optimaliausią problemos sprendimą.

Kondicionieriaus remonto kaina

Kondicionierių taisymas apima labai įvairius darbus: nuo nesandarios tarpinės keitimo iki kompresoriaus remonto. Negana to, kai kuriuose automobiliuose prieiga prie tam tikrų komponentų yra itin nepatogi, todėl susiduriama su didesniais ardymo darbais.

Tuo norime pasakyti, kad kondicionieriaų remonto kaina priklauso nuo gausybės aspektų. Todėl kviečiame susisiekti su mumis arba registruotis vizitui į autoservisą tiesiog internetu!