Stabdžių sistemos remontas Šiauliuose

Modernūs, kone dvi tonas ir dar daugiau sveriantys, automobiliai iki šimto kilometrų per valandą gali įsibėgėti vos per keletą sekundžių, tačiau sustabdyti tokią masę yra ne mažesnis iššūkis. Tam automobiliuose yra sumontuotos itin efektyvios hidraulinės stabdžių sistemos, kurių defektai negali būti toleruojami. Taigi, kada reikalingas stabdžių sistemos remontas ir kur jį atlikti?

Kokie stabdžių remonto darbai atliekami dažniausiai?

Pati stabdžių sistema nėra labai sudėtinga – hidraulinis skystis stumia cilindriukus, kurie suspaudžia diskus stabdžių kaladėlėmis. Tačiau, reikia nepamiršti, kad šiuolaikiniuose automobiliuose į pagalbą pasitelkiama ir antipraslydimo bei ABS sistemos, sukibimo kontrolė ir t.t. Bet kokiu atveju, dažniausi stabdžių sistemos remonto darbai metų metus išlieka tie patys:

  • Trinkelių keitimas
  • Diskų keitimas
  • Vamzdelių patikra ir keitimas
  • Suporto perrinkimas
  • Rankinio stabdžio remontas

Stabdžių trinkelės tarnauja apie 30-40 tūkst. kilometrų, o stabdžių diskai gali atlaikyti net ir 100 tūkst. – viskas priklauso nuo detalių kokybės ir eksploatacijos. Dažnai šiems darbams reikalingas keltuvas bei speciali įranga, todėl vairuotojai patiki tai specialistams.

Stabdžių sistemos remontas: Šiauliai

Jeigu norite profilaktiškai patikrinti automobilio stabdžius arba manote, kad laikas juos remontuoti – visa tai galite patikėti autoserviso „Autoera“ specialistams. Daugiametę patirtį sukaupę specialistai žino, kaip tinkamai pasirūpinti jūsų automobiliu. Lauksime jūsų atvykstant adresu Tilžės g. 74b, Šiauliai.

Kokie yra stabdžių sistemos gedimų požymiai?

Kadangi stabdžių sistemoje yra gausybė įvairių elementų, gedimo požymiai gali būti įvairūs. Susidūrus su hidraulikos problemomis stabdžio pedalas gali suminkštėti arba sukietėti. Tuo tarpu, susidėvėjus trinkelėms arba diskams gerokai sumažėja stabdžių efektyvumas ir netgi gali girdėtis pašaliniai garsai naudojant stabdžius. Prietaisų skydelis gali pranešti apie ABS sistemos gedimus.

Stabdžių sistemos remonto kaina

Savaime suprantama, trinkelių keitimas yra lengvesnis ir greitesnis nei visos stabdžių sistemos perrinkimas. Negana to, vienuose automobiliuose viską galima atlikti vos su keliais veržliarakčiais, o kitur netgi reikalinga kompiuterinė diagnostika. Taigi, stabdžių sistemos remonto kaina priklauso nuo įvairių faktorių, todėl ją sužinoti galite susisiekę su mumis – registruokitės vizitui internetu jau dabar!