Autochemija

Search by categories

:

Visi norime važinėti švariu automobiliu kiekvieną dieną – tačiau tai gana sunki užduotis. Neužtenka vien nuplauti automobilio plovykloje – reikia ypatingo kruopštumo po šios procedūros. Tam skirta įvairi autochemija padengti kėbulą specialia plėvele, kuri stabdo purvo kaupimąsi ant kėbulo, dėl ko kito plovimo metu automobilis yra lengviau nuplaunamas.

 

Kadangi nuolatinis transporto priemonės vežimas pas specialistus profesionaliam valymui yra gana brangus malonumas, suprantama, kad visada geriausia patiems skirti šiek tiek laiko ir pasirūpinti reikalingomis priemonėmis, kurios leis džiaugtis gražia, skoningai atrodančia bei švaria mašina. eshop.autoera.lt siūlo labai platų profesionalios autochemijos pasirinkimą, tad susipažinkite su pasiūla ir raskite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Autochemija Jūsų transporto priemonės kėbului

Autochemija ir automobilių priežiūros prekės internetu gera kaina. Pristatymas per 1 darbo dieną arba atsiimkite patys tą pačią užsakymo dieną. Platus įvairių automobilių valymo ir priežiūros chemijos pasirinkimas.

Autochemijos kėbului pasirinkimas yra gana didelis, todėl prieš perkant reikia nuspręsti, kokio efekto norite ir kaip dažnai ruošiatės jį prižiūrėti. Kadangi vienas rūšis reikia naudoti po kiekvieno plovimo, kitas – po kelių plovimų, o kokybiškesnės atlieka savo funkciją nuo mėnesio iki kelių, tačiau ir pats padengimas yra sudėtingesnis. Tačiau visa instrukcija ir naudojimas yra aprašytas ant buteliuko, todėl lengvai pagražinsite savo automobilio kėbulą.

Transporto priemonės salono valymas

Autochemija automobilio salonui taip pat yra įvairių rūšių ir paskirties, tačiau esminiai skirtumai yra valiklių naudojimo sudėtingumas bei cheminės savybės. Keli paprasti patarimai, kokią chemiją rinktis salono valymui bei panelės priežiūrai: automobilio veliūro salonui rinkitės putojantį valiklį, kuris nesunkiai iškelia purvą į paviršių, kurį užtenka nuvalyti švaria šluoste. Dar geriau, jei valiklis turi kartu komplektuojamą šepetį, su kuriuo dar lengviau išvalysite stipriai užterštą veliūrą. Odos priežiūrą, svarbiausia, pradėkite nuo išvalymo, tik paskui padenkite apsauginėmis priemonėmis.

Autochemiją panelei svarbu rinktis pagal sudėtį ir suteikiamą efektą. Jei norite, kad automobilio panelė blizgėtų – rinkitės valiklį, kurio sudėtyje yra silikono. Jei nenorite didelio blizgesio, rinkitės valiklį be silikono su matiniu efektu. Taip pat svarbu naudoti mikro pluošto šluostę, kurį gerai surenka dulkes ir neįelektrina paviršiaus.

Autochemija jūsų mašinos priežiūrai – nuo A iki Ž

Taigi, pas mus rasite gausybę valiklių, polirolių visoms kėbulo dalims, priežiūros priemonių tiek stiklams, tiek automobilio salonui, tiek išorei ir ratlankiams.

Jeigu ieškote ko nors konkretaus – visada galite susisiekti su mūsų vadybininkais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas ir padės rasti tokias dalis, kurios reikalingos mašinos estetikai bei higienai prižiūrėti.

 

Autochemija padeda ne tik tinkamai prižiūrėti mašiną, tačiau visus valymo darbus atlikti greitai ir paprastai, užsitikrinti, kad mašinoje visada bus maloni švara, ji kvepės, sėkmingai pašalinsite net ir pačias sudėtingiausias dėmes, žinoma, taip pat pašalinsite ir kvapus, kurie kelia diskomfortą. Tai ir specialus lakas žibintams, kuris gali sėkmingai atnaujinti net ir labai purvinus žibintus, žinoma, glaistas, kuris pasirūpins mašinos kėbulu, padangoms prižiūrėti rekomenduojamos specialios putos, valymo servetėlės bei visos kitos priemonės, kurios skirtos mašinos priežiūrai ir kurias visi, kuriems reikia papildomos švaros – gali įsigyti pas mus. Jeigu ieškote konkrečios prekės, tačiau nematote kataloge – visada galite susisiekti su mūsų vadybininkais, kurie padės rasti tai, ko Jums reikia.

Autochemija internetu

Autochemija pasirūpina, kad Jūsų mašina visada atrodytų puikiai, tad susipažinkite su mūsų pasiūla ir raskite tai, ko reikia Jūsų mašinai. Savo katalogą nuolatos pildome, tad sekite informaciją ir pasinaudokite pasiūlymais, kurie prieinami kiekvienam. Gyvai prekes apžiūrėti galite vienoje iš mūsų fizinių prekybos vietų, kur Jus gali pakonsultuoti specialistai. Tai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose bei kituose šalies miestuose esančios parduotuvės, kurios laukia Jūsų.

 

Užsisakius internetu salono valiklis bei kitos priemonės bus pristatytos iki Jums labiausiai tinkamos vietos, Jums labiausiai tinkamu metu. Sekite mūsų pasiūlymus ir pats pirmas sužinokite apie naujausias galimybes, galiausiai, apie nuolaidas, kurios mažina kainą, tačiau ne kokybę.

Tegul Jūsų transporto priemonė visada atrodo puikiai ir svarbiausia, kad tai nereikalauja nei daug laiko, nei pastangų.

 

Užsisakykite automobilio valymo priemones internetu, nes eshop.autoera.lt kainos – dar geresnės. Jei turite klausimų, kreipkitės tel. 865620204 arba el. paštu eprekyba@autoera.l