Auto aksesuarai

:

Transporto priemonės aksesuarai yra naudojami ne tik jos puošimui, tačiau taip pat ir papildomam funkcionalumo suteikimui. eshop.autoera.lt siūlomi transporto priemonių aksesuarai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad pas mus kiekvienas ras tai, ko jam labiausiai reikia, tiksliau, ko labiausiai reikia transporto priemonei, kad kasdieniniai atstumai būtų saugūs, patogūs bei stilingi.

 

Auto aksesuarai eshop.autoera.lt prekybos vietoje – kiekvienam pagal jo poreikius. Nuo mažiausios kainos iki pačios geriausios kokybės.

Akumuliatoriaus pakrovėjai

Akumuliatoriaus pakrovėjai – tai ne aksesuaras, tačiau labai būtina pagalbos priemonė, kuri turėtų būti visada su Jumis, kai tik keliaujate. Tokiu atveju nusėdus akumuliatoriui bus visada galima pasikrauti nuo kito žmogaus automobilio, galiausiai, jeigu ne padėti sau, tai bent jau padėti kitam, kuriam „sutriko“ kelionė.

Avariniai ženklai

Saugioms kelionėms taip pat būtini avariniai ženklai, kurie padės jaustis ramiems, kad atsiradus bet kokiems pavojams kelyje – visada apie tai galėsite informuoti aplinkinius, kitus kelių eismo dalyvius nuo transporto priemonių vairuotojų iki pėsčiųjų.

USB jungtys

Dažniausiai vairuotojų sureikšminamas transporto priemonės priedas yra USB jungtys, kurios padeda pasirūpinti įvairiausių IT priemonių jungimu prie transporto priemonės. Nuo telefonų iki planšečių, net kompiuterių, kad po ranka būtų viskas, ko reikia kelionei. Kadangi daugelis atstumų šiais laikais yra įveikiama su GPS sistema – USB jungtis jos pajungimui yra būtina.

Drėgmės surinkėjas

Jeigu transporto priemonėje praleidžiate nemažai laiko, tokiu atveju būtina susikurti tinkamiausią mikroklimatą, kuris leistų gerai jaustis. Vienas iš tokio klimato kūrimo komponentų yra drėgmės surinkėjas, kuris net ir žiemomis, tačiau ir vasaromis padės išvengti perteklinės drėgmės.

Pompos

Įsigykite ir kokybiškas pompas, kurios padės pasirūpinti transporto priemonės ratais. Pompos yra mažų gabaritų, tad turėkite jas visada su savimi transporto priemonėje ir keliaukite saugiai.

Gesintuvai

Pagal KET taisykles transporto priemonės viduje privalo būti gesintuvas, kuris užtikrina, kad atsitikus nelaimei bus galima panaikinti jos padarinius. Optimaliausi gesintuvai yra 1 kg arba 2 kg. Jie gana nedideli, tačiau labai reikšmingi, tad verta įsigyti didesnės talpos didesnei apsaugai.

Įrankiai

Žinoma, kelionių metu taip pat siūlome su savimi turėti pačius svarbiausius įrankius, kurie gali padėti sutvarkyti transporto priemonių gedimus. Pavyzdžiui, būtinai reikalingi padangų remonto įrankiai. Tokiu atveju ne tik jų tvarkymas, tačiau ir keitimas bus kur kas paprastesnis.

Valstybinio numerio rėmelis

Valstybinio numerio rėmelis ir kitos panašios smulkmenos yra skirtos auto tiuningo aksesuarų skilčiai. Jeigu Jūsų mašinos stilius atrodo gana „nuobodžiai“, norite jai suteikti daugiau gyvybės, prikelti naujam gyvenimui pardavimui – tokiu atveju siūlome rinktis aksesuarus, kurie papuoš mašiną ir gali pakelti jos vertę.

Kilimėliai

Auto aksesuarai taip pat apima ir kilimėlius, kurie padeda pasirūpinti ne tik švariomis mašinomis, tačiau taip pat ir saugiomis kelionėmis, kadangi tokiu atveju pavyks išvengti kojų slydimo vairavimo metu.

Automobilių aksesuarai internetu

eshop.autoera.lt siūlo geriausios kokybės auto aksesuarus kiekvienam, kuris nori geriausios kainos bei kokybės santykio, galiausiai, tikisi, kad vienoje vietoje galės įsigyti viską, ko reikia saugioms ir patogioms kelionėms. Mūsų siūlomi auto aksesuarai gali būti pristatomi paštomatu arba kurjeriu, taip pat galite užsukti į vieną iš dešimties prekybos vietų ir „gyvai“ juos apžiūrėti Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose… Kaina – patraukli, užsisakyti internetu – paprasta, o vidaus aksesuarų pasiūla – plati.

 

Viskas, ko reikia, kad Jūsų mašina būtų tinkamai pasirūpinta – vienoje vietoje. Jei turite klausimų dėl konkrečios detalės, susisiekite su mumis tel. 865620204 arba el. paštu eprekyba@autoera.lt